Hizmetlerimiz

ilekombikart

Hizmetlerimiz

KOMBİ KART TAMİR SERVİSİ firması olarak müşterilerimizin;

  • Kombi Teknik Bakımı,
  • Arıza Önleyici Kombi Ağır Bakımı,
  • Kombi Arıza Tamiri,
  • Kombi, radyatör petek montajı,
  • Kombi Radyatör Petek Temizleme,
  • Doğalgaz/LPG ocak dönüşümü,
  • Doğalgaz Ocak Hortum montajı,
  • Sıhhi Tesisat işlerinde

Ankara geneline yıllardan beri servis araçlarımızla uygun fiyat, kaliteli hizmet ve doğalgaz yetki belgeli personelimizle garantili, müşteri odaklı, yaptığı işi sahiplenen ve %100 müşteri memnuniyetini esas alan bir Servis olarak faaliyet göstermekteyiz.

 

Kombi Teknik Bakımı ve radyatör petek temizleme konularında yoğunlaştırdığımız hizmetlerimiz ile kombi arızalarının kaynaklarına yönelmiş ve arıza önleyici bakış açısı ile arıza oluşmaması için ısıtma sistemlerine yapılması gereken hizmetleri öne almış bulunmaktayız.

 

Mesleki Yeterlik Kurumu Doğalgaz Yakıcı Cihazlar Teknik Servis yetki belgesi ile kombi konusunda uzmanlığımızı tescil ettirmiş ve müşterilerimize güvenli hizmet vermeyi sağlamış durumdayız. Siz de Doğalgaz yetki belgesi olmayan yetkisiz kişilerin cihazlarınıza müdahale etmesine izin vermeyin.

 

Ankara’nın tüm semtlerine Demirdöküm, Baymak, Vaillant, Bosh, Buderus, Falke, Viessman, Dolce Vita marka tüm kombilerin her türlü modelinin kombi bakımı, onarımı, arıza servisi, petek temizliği hizmetlerini vermekteyiz.

 

Ankarakombicisi.com olarak kombi bakım ve tamiri ile petek temizliği servisimizi uzman ekiplerimizle titizlikle ve müşteri memnuniyetini esas alarak gerçekleştirmekteyiz.  Siz de işinizi şansa bırakmayın ankarakombicisi.com’u seçin ve uzun yılllara dayalı bir iş ilişkisi ile her türlü tamir işinizde rahat edin

 

 

Her zaman servis talebiyle ilgili ya da kombi bakımı, tamiri, kombi montajı, petek temizliği, sıhhi tesisat işleri, ocak dönüşüm ve doğalgaz hortum montajı işlerinizle ilgili Sabah 9.00- Akşam 20.00 saatleri arasında hizmet alabilir, Akşam  24.00’e kadar 0539 660 22 79 no.lu Whatsapp müşteri hattından bize ulaşabilirsiniz.